+90 216 6885284

info@lubemak.com

Lubemak A.Ş. – Endüstriyel Yağ ve Bakım Kimyasallarında çevreci, güvenli, uzman çözümler sunar

Türk endüstrisinde bakım ve işletme alanlarında elde ettiğimiz 25 yılı aşkın tecrübemizi daha verimli ve etkin sunabilmek amacı ile Lubemak Endüstriyel Yağlar Bakım Kimyasalları Makine ve Sanayi Dış Ticaret A.Ş. olarak 2016 yılı itibarı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Enerji, Demir-Çelik, Kâğıt, Petrokimya ve Maden gibi ağır sanayiye hizmet vermenin yanı sıra coğrafi olarak farklı konumlarda yer alan organize sanayi bölgelerindeki küçük ve orta ölçekli işletmelere de çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

Bu doğrultuda, sektörün lider üretici firmalarından, merkezi Amerika Birleşik Devletleri, Texas eyaletinde bulunan ve 1933 yılından beri endüstriyel yağ ve bakım ürünlerinde önemli bir oyuncu olan SWEPCO Lubricants – Southwestern Petroleum Corporation ile Türkiye ve yakın coğrafyalarda faaliyet göstermek üzere tek yetkili distribütör olarak çalışmaya başladık.

Sahadaki profesyonel ekibimizin şirket prensiplerimiz doğrultusundaki nihai amacı; çözüm ortağı olduğumuz ve her biri kendi sektörünün önde gelen firmalarından olan müşterilerimize sunulan çözüm önerilerimizle verimliliklerini arttırmak ve yağlama ve bakım kimyasalları ile ilgili giderlerinde tasarruf yapmalarına yardımcı olmaktır.

SWEPCO, dünyanın ilk ve tek Energy Star® Partner sertifikalı endüstriyel yağ üreticisi olduğundan, ürünlerimiz enerji tüketim maliyetlerini azaltmakta ve aynı zamanda da çevreye duyarlı bir süreç takip etmektedir.

Lubemak A.Ş. olarak, endüstrinin yenilikçi, çevreci ve verimli teknolojilerini Türk Sanayine üretim hizmeti veren siz değerli müşterilerimizle buluşturma konusunda kararlılığımızı sürdüreceğiz.