+90 216 6885284

info@lubemak.com

SPX TechnologyTM

SPX Technology, SWEPCO’nun 70 yılı aşkın süredir hem gelişmiş teknolojik alt yapıya sahip kendi laboratuarlarındaki çalışmalar, hem de dünyanın önde gelen bilim adamlarının yaptığı katkılar sayesinde ulaşılan ileri tasarım, ürün geliştirme ve üretim teknolojisidir.Maliyet İyileştirme Analizi

  • Yağlama programınızın toplam gerçek maliyetini ortaya çıkarır
  • Tün bilgileri bir tek basit raporla birleştirin
  • Maliyet düşürme ve kar arttırma fırsatlarını belirleyin

Bir yağın ilk maliyeti, toplama yağlama maliyetinin çok küçük bir parçası oluşturur. Yağ seçiminiz ise çok daha büyük bir etkiye sahiptir.

SWEPCO Yağlama Maliyet İyileştirme Analizi, yağlamayla ilişkili tüm giderlere yönelik basit bir maliyet analizi sağlar. Mevcut yağlama ve onarım uygulamarınızla ilgili bir kaç temel soruyu yanıtladıktan sonra, yağ seçiminizin gerçek etkisini ortaua çıkaran bir rapor bakım yönetivicilerinize sunulur.

Bu rapor, ayrıca maliyet düşürme ve kar arttırma fırsatlarını da ortaya koyar.

SWEPCO Maliyet İyiliştirme Analizi ücretsiz bir hizmet olup, aşağıdaki uygulamalardan herhangi birini değerlendirmek için kullanılabilir:

  • Gresli Rulmanlar
  • Mobil ve Sabit Dişli Kutuları
  • Mobil ve Sabit Motorlar
  • Kompresörler
  • Hidrolik SistemlerLabTech Akışkan Analiz Programı

SWEPCO LabTec Yağ Analiz Programı, SWEPCO Müşterilerine eksiksiz bir önleyici/proaktif bakım programının avantajlarını sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Müşteriler, yap numunelerini belirli aralıklarla kalifiye teknisyenlerce incelemek üzere gönderirler. Yağ temizliğini ve aşınma parçası trendlerini belgelendiren kapsamlı raporlar, ekipman arızlarına yönelik erken uyarı teşkiledebilir.

SWEPCO LabTec Programı kapsamında 13 metalik elementin varlığı izlenerek zararlı yabancı maddeler ve kirleticiler konusunda uyarı verirler.

Bu programı SWEPCO Yağları ile birlikte kullanan SWEPCO müşterileri, yağ boşaltım sürelerinde 2,3,4,5 katı ya da daha fazla artış elde edebilmektedir.